Wycieczka do Parku Rozrywki Frajdalandia

5 października uczniowie klas zerowych wybrali się na pierwszą wycieczkę autokarową do Rodzinnego Parku Rozrywki FRAJDALANDIA. Na miejscu czekało na nas wiele atrakcji:  pokonywanie parku linowego, skakanie na trampolinach, szaleństwo na dużych dmuchańcach. Dzieci odwiedziły też małe gospodarstwo, gdzie podziwiały z bliska i karmiły różne zwierzęta: konie, świnie, owce, alpaki...

Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy sokolnicze. Dzieci wzięły udział w niecodziennej lekcji, na której poznały wiele ciekawostek z życia sów, orłów i jastrzębi: jak wyglądają, jak się zachowują, jakie wydają dźwięki i jak polują.

Była to udana wycieczka, pełna zabawy i śmiechu oraz cenne zajęcia na temat otaczającego nas świata przyrody.

Katarzyna Kacprzak, Katarzyna Misiak, Anita Wieczorek