Śpiewamy i oswajamy język angielski

W styczniu w naszej szkole odbył się Konkurs piosenki lub kolędy w języku angielskim dla klas 1-7. Do konkursu zgłosiło się tylko pięć osób. Konkurs był naprawdę dużym wyzwaniem, ponieważ należało wykazać się dobrym słuchem, głosem oraz  znajomością tekstu w języku angielskim.

Poziom konkursu zaskoczył komisję, uczestnicy solidnie przygotowali się do występów, wybrali bardzo interesujące utwory i bezbłędnie znali tekst.

Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić wszystkich uczestników konkursu. Zwycięzcami zostali: Laura Gołębiewska z klasy 7B oraz Franciszek Wudarczk z klasy 4B. Wyróżnienia otrzymały: Alicja Chmielewska oraz Amelia Brzywczy z klasy 3B (duet) oraz Lena Lebioda z klasy 5A. Gratulujemy!

Alicja Szustecka