Wyniki Szkolnego Konkursu Plastyczno-Literackiego dla klas 1-3 "Zilustruj wiersz Miłosza!"

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Szkolnego Konkursu Plastyczno - Literackiego. Zadanie nie było łatwe, wymagało od uczniów wnikliwej interpretacji tekstu i poszukanie pomysłu, aby dokonać przekładu utworu lirycznego na obraz. Przesłaniem Konkursu było zainteresowanie uczniów poezją Czesława Miłosza oraz wzbudzenie kreatywności.
Jury za najważniejsze kryteria oceny uznało:  oryginalny pomysł plastycznego ujęcia wiersza Czesława Miłosza oraz samodzielność zaprezentowanego dzieła. Wytwory konkursowe oceniła trzyosobowa Komisja. Spośród wszystkich prac plastycznych( było ich 22) Komisja Konkursowa postanowiła przyznać poniższe  nagrody i wyróżnienia:

I miejsce:
Krzysztof Onisk, kl. 1B
Antoni Widyński, kl. 3A

II miejsce:
Weronika Pietrzak, kl. 3A
Helena Lange, kl. 2B

III miejsce:
Zofia Andrzejewska, kl. 3A

Wyróżnienia:
Hanna Kamińska, kl. 2A
Anastasiia Buhai, kl. 2B
Agata Jankowska, kl. 1B
Tomasz Rak, kl. 1B

Drobne nagrody oraz pamiątkowe dyplomy zostaną przekazane laureatom podczas najbliższego apelu dla klas 0-3.

Autorom zwycięskich i wyróżnionych prac serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczestnikom konkursu dziękujemy za udział! Wszystkie prace plastyczne można podziwiać na dolnym korytarzu szkoły oraz w galerii zdjęć na stronie internetowej szkoły.

A. Szymańska, D. Sękiewicz, J. Kukawska, A. Chojnacka