44. Mały Konkurs Recytatorski

21 marca w Sochaczewskim Centrum Kultury odbyły się miejsko- gminne eliminacje do Konkursu Warszawska Syrenka. Jury wysłuchało 98 wykonawców, którzy występowali w czterech kategoriach wiekowych.   Naszą szkołę reprezentowali:

Magdalena Boczkowska z klasy 1a

Jan Murawski z klasy 3b

Nikola Sobieszek z klasy 4b

Magda i Janek to uczestnicy szkolnego kółka teatralnego, którego celem jest pobudzenie aktywności artystycznej, ujawnianie i rozwijanie młodych talentów aktorskich, ale również popularyzacja literatury i rozwijanie nawyków czytelniczych.

Poziom recytacji był bardzo wysoki , a cała trójka zaprezentowała się wzorowo. Z ogromną radością informujemy, że Jan Murawski zdobył pierwszą nagrodę w kategorii klas

I- III i wystąpi podczas 47. Wojewódzkiego Finału Warszawskiej Syrenki, który odbędzie się w połowie kwietnia w Mazowieckim Instytucie Kultury w Warszawie.

Nikola Sobieszek zdobyła wyróżnienie w kategorii klas IV- VI.

Gratulujemy reprezentantom naszej szkoły i życzymy dalszego rozwijania pasji aktorskich.

Danuta Sękiewicz- opiekun kółka teatralnego