W świecie figur geometrycznych

Marzec jest miesiącem, w którym dużo mówi się o królowej nauk, czyli matematyce. 14 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Liczby π, a 27 marca - Międzynarodowy Dzień Teatru.

Uczestnicy kółka teatralnego wraz z opiekunem połączyli teatr z matematyką i przedstawili scenkę ,,W świecie figur geometrycznych”. Na przedstawienie, które odbyło się w piątek 22 marca zaprosili kolegów i koleżanki z klas 0- III wraz z opiekunami oraz Panią Dyrektor.

Podczas spotkania podsumowano również pozaszkolne konkursy ,,Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem” oraz "44. Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka". Rozdane zostały również nagrody w szkolnym konkursie plastyczno- literackim zorganizowanym przez szkolną bibliotekę.

Danuta Sękiewicz