AKADEMIA PANA KLEKSA

W czasie uroczystych obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego niespodziewanie pojawił się pan Kleks, który zaproponował utworzenie w naszej szkole … akademii.
Ekscentryczny nauczyciel z długą brodą nie przypuszczał nawet,  że na pierwszą lekcję przybędzie duża grupa dzieci z różnych klas. Uroczystego otwarcia tej niecodziennej ,,placówki” dokonała pani dyrektor Jolanta Daczko.
Zgromadzeni w  sali gimnastycznej uczestnicy zajęć wspólnie bawili się, śpiewali wesołe piosenki, a nawet wykonywali niecodzienne ćwiczenia ruchowe. Zosia, która nieustannie towarzyszyła panu Kleksowi,  rozdawała wszystkim zebranym "kleksowe" cukierki. Kolejna lekcja odbędzie się na świeżym powietrzu. Do zobaczenia!

Zbigniew Biederka