Apel wielkanocny

W naszej szkole 27 marca 2024 roku odbył się apel wielkanocny, który przybliżył całej społeczności szkolnej sens i cel obchodzenia Świąt Wielkanocnych. Dla dzieci z klas 0-3 w „Etiudzie o Wielkiej Nocy” wystąpili uczniowie z klasy 1a, zaś rolę narratorów podjęły uczennice klasy 3b. Wielkanocny montaż słowno-muzyczny dla klas starszych przygotowali  uczniowie z klas 4 -7.  Zarówno starsi i młodsi aktorzy mocno zaangażowali się w przygotowanie świątecznego apelu. Zasłuchana publiczność w skupieniu obejrzała przygotowane przez dzieci i młodzież przedstawienia. Po każdej części artystycznej Pani Dyrektor Jolanta Daczko złożyła wszystkim obecnym życzenia wielkanocne, do których dołączyła również przewodnicząca Rady Rodziców – p. Monika Pietrzak.

s. Vianneya Szwarocka i Katarzyna Smolarek